FTP SORUNU

Sunucularla ve kullanıcılar ile alakalı şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz.
Forum kuralları
Kanıtı olmayan şikayetler dikkate alınmayıp konuları kitlenecektir.
Ertay27
Sunucu IP Adresi: 46.20.15.199

FTP SORUNU

Mesaj gönderen Ertay27 » 04 Oca 2019, 00:35

46.20.15.199 server hizmetinin 5 gün önce ödemesini yaptım.ftp kullanıcı adını ve şifresini tarafımıza gönderdi.ancak ftp girişi yapılamıyor.
bunun için soysal ile görüştüm ama o kunu hakkında ilgilenmendiği için ve hergün farklı şeyler söyleyipi oyaladığını düşünüyorum.

anladığım kadarıyla kurumsal bir kimliğiniz var bugun içerisinde bu sorun düzelmezse yarın savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım.hakkınızda mahkeme kararı açtırıp dolandırıcılıkla suçlayacağım.
ben parasında değilim.ama yapılan bir yanlış kurumsal kimliğinize zara veriyor.
gönderdiğim para dekontu ile dolandırıcılık ve kalpazanlık olarak yarın içerisinde mahkemeye başvuracağım.ayrıca hesabınızın komple kapatılması için bimer ekran ve site fotonuzla birlikte şikayet edeceğim.ulaşmak isterseniz numaram var para iadesi istemiyorum.sadece ödenen hizmeti isityorum bu konuda sizlere çok ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım.bu konu hakkında bilgilendirir seniz sevinirim.

soysak uyar adında ki yetklili daha fazla rahatsız edersem beni engelleyeceğini söylüyor kanıtları bende mevcuttur.kurumsal bir şirkette bunu yapamazsınız geri dönüş bekliyorum.