İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren http://www.csoyuncu.net (CSO-FORUM) adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hakkımızda yapılacak tüm hukuksal şikayetleri [ iletişim ] bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

(CSO-FORUM YÖNETİMİ)


add_box

ÜYELİK BİLGİLENDİRMESİ


Üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra üyeliğiniz hemen açılmaz!
Oluşurduğunuz hesap yönetim tarafından kontrol edilmektedir.
Hesabınız onaylandıktan sonra forumda paylaşım yapma veya dosya indirme hakkına sahip olabilirsiniz.


view_headline KONU: Accuracy Fix - Doğruluk Düzeltme
Paylaşılan Zaman: 16-02-2017, 20:24
#1
Avatar
σησяσƒ
verified_user CSO-YONETIM
MESAJ İÇERİĞİ

Açıklama:
Counter-Strike'ın en az bilinen böceklerinden biri, mermininin doğruluğunun önceki çekiminizi yaptığınız anda ayarlanmış olması ve ne kadar beklediğinizin az önce ateş ettiğiniz kurşun üzerinde bir etkisi bulunmamasıdır. Bununla birlikte, çekeceğiniz bir dahaki sefer de etkisi vardır. Bazen oyuncular hatta kendi kayıtlarının (sunucuda mermi kaydı) bir miktar kapalı olduğunu düşünüyorlar. Neyse ki bu net bir kod sorunu değil, fakat doğruluk hesaplamasındaki gerçek aksaklık, bu eklentinin düzelttiği şeyler. Ayrıca bu eklentinin birkaç daha fazla ekstra özelliği var. 
Kısaca işte ne yaptığı herşey:

- Düzeltmeler "daha önce ateşlenen son kurşun doğruluğu kullan" hatası.
- Otomatik silah çekerken düzgün yayılım geçişlerini düzeltir ve düzeltir.
- Düzeltmeler düşük fps'de serinletilir.
- Düzeltmeler, hareket halindeyken ve hareketsiz durduğunda glock patlamasını - yangın doğruluğunu değiştirdi.
- Hareket etmiyorsanız ve yayılma yüzünüzü konuşmak için soğuduğunda, doğruluğu iyice geliştirir. Bunun olması için tabii ki yerinde kalmalısınız. Eğer çömelerseniz, etki daha da güçlenir (çoğu silahta bu senaryo, ilk kurşunu ortada öldürür).
- Sg550 silahında önemli gelişmelerden biri de daha büyük bir gelişmedir - fark etmiş olduğunuz gibi normalde hiç doğru değildir ve yayılma sadece terörist keskin nişancı tüfeği g3sg1 ile karşılaştırıldığında korkunçtur.
- Son olarak, en az değil, ayakta keşif hassasiyeti biraz geliştirildiğinde - normalde keşifçi doğru değilse, kendinize sormayacağınızdan sonra atış yapmanız gerekir

Tüm sunucular için öneriyoruz...


Ek Dosyalar
.sma   accuracy_fix.sma (Dosya Boyutu: 38.21 KB / İndirme Sayısı: 7)
Cevapla
Paylaşılan Zaman: 31 dakika önce
#2
Avatar
kaptanchux
verified_user Üye
MESAJ İÇERİĞİ

bu plugin ratelerle mi alakalı
CevaplaHızlı Menü:[-]
monetization_on Reklam (728x90)
Reklam Ver
Reklam vermek istiyorum?