İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren http://www.csoyuncu.net (CSO-FORUM) adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hakkımızda yapılacak tüm hukuksal şikayetleri [ iletişim ] bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

(CSO-FORUM YÖNETİMİ)

add_box

ÜYELİK BİLGİLENDİRMESİ

Üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra üyeliğiniz hemen açılmaz!
Oluşurduğunuz hesap yönetim tarafından kontrol edilmektedir.
Hesabınız onaylandıktan sonra forumda paylaşım yapma veya dosya indirme hakkına sahip olabilirsiniz.

view_headline KONU: Eklenirken Hata veren plugin +Admin Şapka sorunu
Paylaşılan Zaman: 17-04-2017, 02:35
nexogaming
verified_user CSO-MOD
MESAJ İÇERİĞİ

Herkese Merhaba, Oncelıkle kolay gelsın. Yetkimizin yetmediği yerde buraya yazma durumunda kalıyoruz, bu nedenle yonetım ekıbınden bızlerle ugrastıkları ıcın tesekkur ederız.
-Ekte Bir adet plugin var, bu plugını panel kabul etmıyor protocol hatası & yasaklı kod her ne ise işte , bunu ıstersenız panel eklentılerıne ekleyın ıstersenız eklemeyın , Ancak benım serverıma ekleyebılırsenız sevinirim,
-Ayrıca panel uzerınden admın sapka modelını degısemıyoruz, Onur Uyar'a bu konuyu ıletmıstım kendısı bende bulunan eklentıyı duzenleyıp yuklemıstı ancak bunda da sorun oldu server çökmeye başladı vs. hiç sistemi bozmadan direk modelı degısmek fıkrımce daha makul olur. Bu konuda da yardımcı olursanız sevınırım. Onun dosyasınıda Ek'e ekledim
IP : 46.20.15.79

Ek Dosyalar
.rar   ekstra.rar (Dosya Boyutu: 33.6 KB / İndirme Sayısı: 5)
Paylaşılan Zaman: 23-04-2017, 18:52
nexogaming
verified_user CSO-MOD
MESAJ İÇERİĞİ

up up up , konu aktif

Hızlı Menü:

[-]
monetization_on Reklam (728x90)
Reklam Ver
Reklam vermek istiyorum?