Skip to main content

CSOyuncu.NET

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

CSOyuncu Olarak Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız!
2006`dan beri..

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

FORUM KURALLARI

Konu

#1
*Forumda yeni bir konu başlığı açılmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Forumda aynı ya da benzer içeriğe sahip konu varsa yenisi açılamaz. Açılması durumunda konunuz yayımdan kaldırılır.
*Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
*Eklenti paylaşımı yaparken veya eklenti düzenlettirmek istediğiniz zaman .sma yüklemeniz gereklidir aksi takdirde konunuz silinir.
*X Kişisine özel konu açmak yasaktır. ( Örnek : Volkan Bey Bakar mısınız )
*Forum içerisinde üyelerin birbirlerini forum kuralları adı altında uyarmaları yasaktır. Forum kurallarına uymayan bir olay görüyorsanız sadece bildir butonunu kullanın.
*Sadece .amxx uzantılı plugin paylaşımı yasaktır. amxx ile aynı anda .sma paylaşımı zorunludur.
*.sma ile beraber .amxx paylaşmak istiyorsanız Winrarın içerisine her iki dosyayıda atmaniz gerekmektedir.
*Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır
*Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
*Küfür, slogan, pornografik içerik veya parti logosu içeren avatar kullanmak yasaktır.
*Forumda bir üyenin veyatta takipçinin huzurunu bozmak, ceza ile karşı karşıya gelmenize yol açacaktır.


CSOYUNCU ONLİNE OYUN SUNUCULARI
CSOYUNCU ONLİNE OYUN SUNUCULARI
www.csoyuncu.com
www.csoyuncu.net
www.csoyuncu.org

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task